Pridať inzerát

Projektový/-á koordinátor/-ka

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Suché mýto, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.8. 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AHK Slowakei bola založená v júni 2005 ako 57. nemecká zahraničná obchodná komora. Podporuje hospodárske vzťahy medzi Slovenskom a Nemeckom a poskytuje individuálne poradenstvo a podporu firmám pri vstupe na trh a cezhraničnej expanzii. V súčasnosti zastrešuje AHK Slowakei takmer 400 členských firiem.

Ako poskytovateľ služieb pre našich klientov a členov realizujeme množstvo projektov. Na rozšírenie nášho portfólia hľadáme motivovanú osobu na pozíciu Projektový/-á koordinátor/-ka.

Náplň práce:
- účasť na plánovaní a realizácii projektov pre členské firmy AHK Slowakei ako aj projektov z verejných zdrojov pre slovenské a nemecké spoločnosti
- samostatné organizačné zabezpečenie podujatí
- akvizícia slovenských spoločností pre projekty a podujatia
- komunikácia prostredníctvom sociálnych médií a webovej stránky

- dynamický a medzinárodný tím
- motivačné odmeňovanie podľa výsledkov
- moderne vybavené pracovisko
- priestor pre kreativitu pri plnení úloh
- prístup k celosvetovej komunite zamestnancov siete Nemeckých obchodných komôr v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list a CV zasielať: [email protected]

Pohovor bude prebiehať v anglickom, prípadne v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

Zahraničná obchodná komora (AHK)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, pravnické, medzinárodné vzťahy, manažment

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- relevantné odborné skúsenosti
- nadšenie pre prácu s modernými aplikáciami
- veľmi dobré organizačné schopnosti
- tímový duch, schopnosť pracovať samostatne, spoľahlivosť
- mentalita orientovaná na služby

Znalosť nemeckého jazyka je výhodou, nie však podmienkou.

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov