Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe (m/ž/x)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 EUR/hod.200 € nástupný bonus, vianočné odmeny, príplatok za dovolenku, príplatky za prácu v noci, v nedeľu a počas sviatkov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava vhodného náradia, vysokozdvižných vozíkov a zdvíhacích
zariadení
- Zabezpečenie dostupnosti náradia a osobných ochranných
prostriedkov
- Nakladanie systémov, zariadení/nosičov tovaru s časťami a
zostavami podľa špecifikácie
- Vizuálna kontrola dielov a zostáv z hľadiska poškodenia
- Čistenie dielov a zostáv, balenie podľa objednávky a preprava podľa
špecifikácií
- Dodržiavanie poriadku a čistoty, ako aj zabezpečenie likvidácie
odpadu

- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Podnikový systém zdravotnej starostlivosti
- Možnosť dopravy do práce po dohode
- V prípade potreby možnosť ubytovania
- Práca na plný úväzok (151,67 hod./mes.) + nadčasy + príplatky za
prácu v noci, v nedeľu a počas sviatkov

Životopis posielajte priamo spoločnosti BC Personal & Unternehmensberatung GmbH v Nemecku: bewerbungsteam@business-consultant.org

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pre nášho nemeckého klienta, spoločnosť BC Personal & Unternehmensberatung GmbH hľadáme pracovníkov do výroby v oblasti výmenných systémov a prívesov. V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis priamo spoločnosti BC Personal & Unternehmensberatung GmbH: bewerbungsteam@business-consultant.org

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

spracovanie kovov a obsluha strojových zariadení

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

- Vzdelanie alebo pracovné skúsenosti v oblasti spracovania kovov,
- Vítané sú skúsenosti s obsluhou strojov
- Vítané sú znalosti práce s PC
- Porozumenie technickým výkresom
- Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
- Ochota vykonávať
- Schopnosť komunikovať v nemčine

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Zároveň je poskytovateľom služieb v oblasti trhového poradenstva, nemeckých veľtrhov, duálneho vzdelávania a kurzov ďalšieho vzdelávania. Má 400 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov