Vodič pre cisternovú/silo nákladnú dopravu (potraviny) v diaľkovej doprave

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 106 EUR/hod.+diéty
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého klienta, spoločnosť Eggers Spedition GmbH hľadáme vodiča pre MKD na prevoz potravín v cisterne. V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis priamo spoločnosti Eggers Spedition GmbH: bewerbung@eggers-spedition.de

- systém práce: práca na zmeny / na základe dohody / 2 týždne voľno- 2 týždne práca
- dobré mzdové ohodnotenie
- zázemie stabilnej spoločnosti s viac ako 120 zamestnancami
- pracovná zmluva na dobu neurčitú

Životopis posielajte priamo spoločnosti Eggers Spedition GmbH v Nemecku: bewerbung@eggers-spedition.de

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Eggers Spedition GmbH, Hildesheim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vodičský preukaz triedy CE, 95
- komunikácia, styk so zákazníkmi
- znalosť nemčiny ALEBO angličtiny

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Zároveň je poskytovateľom služieb v oblasti trhového poradenstva, nemeckých veľtrhov, duálneho vzdelávania a kurzov ďalšieho vzdelávania. Má 400 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovensko - nemecká obchodná a priemyselná komora
The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava