Pridať inzerát

Oblastný obchodný manažér pre Slovensko (m/ž)

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠA NÁPLŇ PRÁCE
• Predaj systémov denného presvetlenia a strešných svetlíkov vrátane systémov pre odvod dymu a tepla
• Rozšírenie existujúceho portfólia zákazníkov (akvizícia nových zákazníkov)
• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na svojom zverenom území
• Prijímanie a spracovanie dopytov, a následné rokovanie so zákazníkmi vedúce k získaniu objednávok
• Spravovanie obchodných prípadov a realizácií až po dodanie, resp. ukončenie montáže a odovzdanie diela zákazníkovi
• Dôsledný reporting vrátane výkazov aktivity a sledovanie výsledkov
• Zúčastňovanie sa na firemných podujatiach a výstavách

VAŠE PERSPEKTÍVY
• Komplexné školenie a pre sektor špecifické ďalšie vzdelávanie
• Atraktívny model odmeňovania na základe výkonu
• Nástupný plat od 2500 € brutto (podľa predchádzajúcich skúseností)
• Služobné auto (aj na súkromné účely)

Zašlite svoju písomnú žiadosť pánovi Danielovi Starkovi (daniel.stark@lamilux.de )

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

TVORTE S NAMI BUDÚCNOSŤ
S približne 1200 zamestnancami patrí skupina LAMILUX medzi najrýchlejšie rastúce rodinné podniky v Hornom Fransku. LAMILUX je celosvetovo uznávaný výrobca vláknami vystužených plastov a európsky líder v oblasti systémov denného presvetlenia. Ponuka produktov a systémových riešení siaha od strešných bodových svetlíkov a pásových oblúkových svetlíkov až k esteticky tvarovaným konštrukciám sklenených striech a systémom vetracích klapiek s ovládaním. Pridajte sa k nášmu odhodlanému tímu a zdokonaľujte s nami riešenia pre všetky typy budov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné alebo technické vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

niekoľkoročná prax

VÁŠ PROFIL
• Ukončené obchodné alebo technické vzdelanie
• Niekoľkoročná prax na trhu so systémami denného presvetlenia alebo v podobnom odbore (hliníkové profilové systémy pro okna a sklenené fasády a pod.)
• Orientácia na slovenskom stavebnom trhu
• Vynikajúca komunikácia a sebavedomé prezentačné schopnosti
• Presvedčivý vyjednávač s motiváciou uzatvoriť obchod
• Blízky vzťah k technike
• Skúsenosť s predajom špecifických výrobkov
• Myslenie orientované na zákazníka a silná vnútorná motivácia
• Anglický a/alebo nemecký jazyk na dobrej komunikačnej úrovni sú výhodou

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei) podporuje bilaterálne hospodárske vzťahy a predstavuje fórum pre nemecké a slovenské firmy. Zároveň je poskytovateľom služieb v oblasti trhového poradenstva, nemeckých veľtrhov, duálneho vzdelávania a kurzov ďalšieho vzdelávania. Má 400 členských firiem a je súčasťou siete nemeckých zahraničných komôr (www.ahk.de).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovensko - nemecká obchodná a priemyselná komora
The Europeum, Suché mýto 1
811 03 Bratislava