Pridať inzerát

Pracovníčka rezervačného oddelenia, Kúpele Rajecké Teplice

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

  • Miesto práce: Spa Aphrodite - Kúpele Rajecké Teplice, Rajecké Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacPri práci na živnosť osobitná dohoda platobných podmienok.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie rezervácií
- ovládanie rezervačného a fakturačného systému (po zaškolení)
- vytváranie cenových ponúk a kalkulácie
- spolupráca so slovenskými a zahraničnými cestovnými kanceláriami
- fakturácia pobytov
- preklady podľa jazykových znalostí

- práca v mladom a v rozširujúcom sa kolektíve
- vstupy do wellness
- zamestnanecké stravovanie
- cestovanie a rozširovanie si obzorov

Informovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na výberový pohovor.
Výberové konanie bude ukončené ihneď po nájdení vhodného uchádzača.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch výhodou

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač by mal byť flexibilný, komunikatívny, zodpovedný, ochotný učiť sa nové veci, mať tímového ducha a byť ochotný cestovať.
Jazyková vybavenosť - požaduje sa minimálne jeden z jazykov ( anglický, nemecký alebo ruský) na úrovni C1.
Skúsenosti v kúpeľníctve alebo hotelierstve sú vítané.

www.spa.sk
Kúpele Rajecké Teplice patria medzi najkrajšie a najznámejšie kúpele na Slovensku. SPA REHAB CLINIC je špičkovo vybavené rehabilitačné centrum, v ktorom sa náš zdravotnícky tím venuje prevencii a liečbe bolestivých stavov pohybového aparátu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Osloboditeľov 131/4
01313 Rajecké Teplice