Pridať inzerát

Hotelový zriadenec

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 623 EUR/mesiacnenárokové zložky mzdy: osobné ohodnotenie, bonusy, Vianočná mzda (vyplácané v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti, strediska a osobného prínosu zamestnanca
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-priamy kontakt s hosťom (medzinárodná klientela),
-pomoc s batožinou,
-sprevádzanie hosťov po hoteli,
-vykonávanie jednoduchších recepčných prác,
-hotelové pochôdzky,
-práca aj v nočných zmenách
-nástupný plat : 623 €brutto / mesiac + osobné ohodnotenie + príplatky
-znalosť cudzích jazykov vítaná (nemčina, angličtina, ruština)

- práva v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti so zahraničnou klientelou
- práca v atraktívnom prostredím Kúpeľného ostrova,
-možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho postupu
-zaujímavý sociálny program (napr. zľavnené liečebné procedúry, výmenné rekreácie domáce aj zahraničné,...)
-finančné a nefinančné benefity
-kvalitné a lacné stravovanie
-možnosť služobného ubytovania

Žiadosti a štruktúrované životopisy zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Uvádzajte telefonický kontakt.
Zasielajte súhlas na evidovanie a spracovanie osobných údajov pre potrebu výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť uvedených cudzích jazykov výhodou
- vodičský preukaz B
- práca s počítačom na užívateľskej úrovni
- všeobecný rozhľad, komunikatívnosť, manuálna zručnosť
- preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany