Pridať inzerát

Rezervačný agent, Centrálnych rezervácií

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denne aktívna telefonická a emailová komunikácia s klientmi v súlade so stanovenými štandardmi spoločnosti,
- denne aktívny predaj kúpeľných pobytov,
- zasielanie cenových ponúk, potvrdenia rezervácií,
- zodpovednosť za cenové ponuky,
- aktívna komunikácia s hotelovými prevádzkami a recepciami SLKP,
- aktívna práca s PMS, kontrola plánu izieb .

- zaujímavá práca v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti so zahraničnou klientelou,
- práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova,
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ),
- možnosť kariérneho postupu
- základná mesačná mzda 900€ brutto+ osobné ohodnotenie do 200€ ,
- kvalitné stravovanie,
- možnosť služobného ubytovania,...

Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte vyhlásenie o oboznámení sa so spracovaním osobných údajov na účel výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

call centrum/ rezervačné oddelenie

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť a priateľská povaha
- tímový duch
- vysoká profesionalita
- flexibilita
- spoľahlivosť
- bezúhonnosť
- záujem o wellness, kúpeľnú liečbu a zdravý životný štýl

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov