Pridať inzerát

Skladník pre PLK Smrdáky

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Smrdáky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-znalosť potravín nutná
-práca so skladovým hospodárstvom v PC
-objednávanie, prijímanie a vydávanie tovaru
-prax v sklade vítaná
-mzda od 800 € brutto + osobné ohodnotenie + príplatky

-práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
-možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho postupu
-zaujímavý sociálny program (napr. zľavnené liečebné procedúry, výmenné rekreácie
domáce aj zahraničné,...)
- rôzne finančné a nefinančné benefity
-možnosť služobného ubytovania

Svoje štruktúrované životopisy posielajte e-mailom alebo poštou na uvedené adresy. Nezabudnite uviesť telefonický kontakt.
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov o zamestnanie. Posielajte súhlas s evidenciou a so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

-preukázanie zdravotnej spôsobilosti
-fyzická zdatnosť
- zručnosť,pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- flexibilita

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prírodné liečebné kúpele Smrdáky
Hlavná
906 03 Smrdáky