Pridať inzerát

E-commerce Associate

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany-Kúpeľný ostrov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmožnosť vyplatenia osobného ohodnotenie až do 300€ mesačne a ďalších nenárokových zložiek mzdy(mesačný bonus, Vianočná mzda,...) v závislosti od plnenia hospodárskych výsledkov spoločnosti a vyhodnotenia pracovných výsledkov a osobných cieľov zamestnanca
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

E-commerce Associate bude členom tímu divízie Obchod a marketing, hľadáme kolegu so skúsenosťami v oblasti:
- správa a optimalizácia rezervačného systému (front-end) a jeho prepojenie s
webstránkou,
- správa predajnej časti webstránky,
- starostlivosť o OTA a iné online kanály predaja,
- analýza dát a ich vyhodnocovanie,
- forecastovanie, plánovanie a exekúcia stratégií,
- prieskum trhu a prehľad o konkurencii,
- kooperácia s obchodným a marketingovým oddelením,
-príprava plánov pre uvádzanie nových produktov na trh,
-príprava reportov, vyhodnocovanie kampaní,
-spolupráca pri cenotvorbe s Revenue manažérom a návrh kampaní

- zaujímavá práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova, v stabilnej a
perspektívnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- práca v príjemnom pracovnom prostredí za férových pracovných podmienok,
- zamestnanecké benefity: tuzemské i zahraničné rekreácie a kúpeľné procedúry za
zvýhodnených podmienok, lacné stravovanie a služobné ubytovanie, využívanie
moderného fitness za symbolickú cenu, firemné akcie pre zamestnancov a
rodinných príslušníkov a mnohé ďalšie finančné a nefinančné benefity (príspevok
pri narodení dieťaťa, odmena za odpracované roky, pri odchode do dôchodku,...)

- nástupná mzda : 1200€ brutto/mesiac +možnosť vyplácania osobného ohodnotenie do 300€ brutto /mesiac

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu kde uveďte, prečo by ste chceli pracovať pre našu spoločnosť a aké sú vaše profesionálne najväčšie úspechy, alebo výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing, financie, obchod, projektový manažment

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
UX design - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť aktuálnych trendov, hospitality trhu, prehľad
o situácii na Slovensku i v zahraničí
- skúsenosti s reportovaním a forecastingom
- vynikajúce znalosť AJ a SJ - znalosť iných jazykov je
výhodou,
- skúsenosti s rezervačným systémom, alebo e-
shopom v hospitality, alebo travel businese,
- skúsenosť s tvorbou plánov, stratégií, cien,
- schopnosť vidieť veci v súvislostiach,
- schopnosť vyhodnocovať kampane cez ROAS, CPA,
- schopnosť kritického myslenia a vyhodnocovania
výsledkov
- analytické myslenie

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany