Pridať inzerát

Kuchár pre Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel*****

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 - 1 150 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou, ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

5* secesný hotel Thermia Palace postavený v roku 1912, sa nachádza v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Reštaurácia Grand ponúka medzinárodnú kuchyňu a miestne špeciality .
Od nových kolegov budeme vyžadovať:
• Prípravu teplých a studených jedál i múčnikov,
• Dodržiavanie receptúr a technologických postupov v príprave jedál.

-zaujímavá práca v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti so zahraničnou klientelou
- práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova,
- sme seriózna spoločnosť, ktorá ponúka príjemné pracovné prostredie a férové pracovné podmienky,
-možnosť ďalšieho odborného vzdelávania (jazykové kurzy hradí zamestnávateľ)
-možnosť kariérneho postupu
-nástupný plat : 739€ brutto /hod. + osobné ohodnotenie do 220€ +príplatky v súlade Zákonníka práce, priemerný mesačný plat sa môže pohybovať od 920€ až 1150€/brutto.
-kvalitné stravovanie,
-možnosť služobného ubytovania,...

Žiadosti a štruktúrované životopisy s telefónnym kontaktom zasielajte na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte vyhlásenie o oboznámení sa so spracovaním osobných údajov na účel výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Ruský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

-preukázanie zdravotnej spôsobilosti
-preukázanie praxe

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany