Pridať inzerát

Service Manager

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stravovacej prevádzke 5* hotela.
Service manager efektívne zadeľuje prácu podriadeným pracovníkom v snahe zabezpečiť racionálne využitie pracovnej sily a kvalitu poskytovaných služieb, sústavne trénuje a vedie svojich podriadených s cieľom zvyšovať ich odbornosť, zodpovedá za dodržiavanie požadovaných štandardov s cieľom dosahovať maximálnu spokojnosť hostí. Je efektívny a diplomatický pri riešení situácií , ktoré zahŕňajú akékoľvek aspekty F&B, kde je zastúpená reputácia a image spoločnosti. Sleduje nové trendy v gastronómii, aplikuje ich v praxi.
- je zodpovedný za prevádzku zameranú na hosťa, za ziskové a nákladovo efektívne riadenie,
- riadi, koordinuje, kontroluje a organizuje prevádzku všetkých stravovacích jednotiek hotela,
- aktívne sa podieľa na predaji,
- vykonáva potrebné kontroly,
- implementuje prevádzkové postupy a usmernenia,
- je zodpovedný za správne používanie strojov a zariadení, za dodržiavanie a presadzovanie hygieny (HACCP)
- kontroluje a overuje jednotlivé výdaje zo skladu, zúčastňuje sa na inventarizácii zásob
- asistuje a pomáha pri kontrole nákladov a výdavkov
- pripravuje individuálne rozvojové plány, určí zodpovedných školiteľov pre tieto oblasti na zlepšenie kvality poskytovaných služieb
- zúčastňuje sa na odborných tréningoch učňov a praktikantov, ktorí vykonávajú prax na F&B prevádzke
- spolupracuje s HR oddelením, pri zabezpečení nových zamestnancov
-organizuje a koordinuje administratívnu činnosť reštaurácie
-pravidelne monitoruje vývoj spokojnosti hostí a podľa potreby vytvára akčné plány
- určuje ponuku nápojov a povahu súvisiacich služieb
- ide o zastupovanie dlhodobej PN

- práca v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
- práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova
- poskytujeme služobné ubytovanie
- kvalitné a lacné stravovanie zamestnancov (0,50€/obedové menu)
- nástupná mzda 1300,-€ brutto/mesačne + 100,-€osobné ohodnotenie + príplatky v súlade so ZP

Informácie o výberovom konaní

- životopis posielať v anglickom jazyku
- prax v odbore min. 3 roky
- prax v zahraničí nie je podmienkou, ale výhodou
- znalosť anglického jazyka, príp. nemeckého
- znalosť iného cudzieho jazyka je vítaná
- dokonalé ovládanie techniky obsluhy ( servírované jedlo, bufetový systém, coffe break, room service..)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany