Pridať inzerát

Restaurant manager pre KH Jalta

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

  • Miesto práce: Kúpele Piešťany, Moravany nad Váhom-Kúpeľný ostrov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi a zodpovedá za stravovaciu prevádzku hotela, za poskytovanie služieb v požadovanej kvalite a v zmysle štandardov s hlavným cieľom zabezpečiť maximálnu spokojnosť klientov;
• Zodpovedá za dodržiavanie hygienických predpisov, technologických postupov, gastronomických zásad;
• Priamo riadi činnosť jednotlivých stredísk stravovacej prevádzky;
• Vedie, riadi, kontroluje a motivuje členov tímu;
• Zodpovedá za prípravu, realizáciu a zúčtovanie gastro akcií;
• Komunikuje s hosťami a rieši ich požiadavky;
• Vykonáva súvisiace administratívne činnosti (inventúry, evidencia dokladov, výkazy, reporting)
Nástupná mzda : 855,-€ brutto + osobné ohodnotenie 100-,€ brutto + príplatky v súlade so Zákonníkom práce.

• možnosť ďalšieho vzdelávania
• zaujímavý sociálny program ( výmenné rekreácie tuzemské i zahraničné, zvýhodnené ceny kúpeľných procedúr, zamestnanecké akcie,...)
• kvalitné stravovanie
• možnosť služobného ubytovania

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na kontaktnú adresu. Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním Vašich osobných údajov pre potreby výberového konania. Uvádzajte telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu, ale spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• min. 2 ročná prax v F&B prevádzke 2*- 4* strediska, z toho aspoň 2 roky na pozícii Restaurant manager;
• zanietenosť, nadchnutie a radosť z práce v F&B prevádzke,
• odborné vedomosti a praktické skúsenosti s aplikáciou HACCP;
• schopnosť viesť, riadiť a motivovať tím;
• veľmi dobré prezentačné, organizačné a komunikačné schopnosti;
• silná proklientská orientácia;
• znalosť slovenského alebo českého jazyka;
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou;
• skúsenosti na pozíciách s veľkou mierou zodpovednosti v oblasti hotelových reštauračných a stravovacích prevádzok;
• tímový hráč, flexibilita a precíznosť;
• preukázanie zdravotnej spôsobilosti.

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kúpeľný ostrov
921 29 Piešťany