Pridať inzerát

Vedúci kuchár zmeny

SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje výrobu širokého sortimentu teplých a studených jedál, teplých múčnikov a diétnych jedál,
-udržiava stabilnú kvalitu jedál, tým že kontroluje dochutenie, veľkosť porcií a vzhľad jedál,
- je súčasťou komunikácie medzi výrobou ( kuchyňou ) a pracovníkmi obsluhy,
- má potrebnú znalosť spotrebných noriem, musí ovládať druhy mäsa a jeho delenie a spracovanie,
- zodpovedá za organizáciu práce kuchynského personálu.

- práca v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
- práca v atraktívnom prostredí Kúpeľného ostrova,
- sme seriózna spoločnosť, ktorá ponúka príjemné pracovné prostredie a férové pracovné podmienky,
-možnosti ďalšieho odborného vzdelávania,
-možnosť kariérneho postupu,
-motivačný systém odmeňovania (osobné ohodnotenie, mesačné bonusy, Vianočná mzda),
- mesačná mzda od 900,-€ do 1450€ brutto, v závislosti od skúseností,
-kvalitné stravovanie,
-možnosť služobného ubytovania,...

Ponúkaná základná zložka mzdy je minimálna a v závislosti od kvalifikácie uchádzača môže byť ponúknutá a dohodnutá vyššia základná mzda.
Žiadosti a štruktúrované životopisy zasielajte v anglickom i slovenskom jazyku, na uvedené kontaktné adresy.
Zasielajte súhlas s evidovaním Vašich osobných údajov v internej databáze spoločnosti a s ich spracovaním v rámci výberového konania.
Uvádzajte telefonický kontakt.
Všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti vopred ďakujeme, ale zároveň si spoločnosť vyhradzuje právo osloviť iba vybratých uchádzačov, ktorých zaradíme do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- vysoká odbornosť - prax v zahraničí alebo v luxusnejších hotelových prevádzkach výhodou,
- samostatnosť, kreativita, zodpovednosť, precíznosť,
- organizačné schopnosti a riadiace skúsenosti,
- schopnosť viesť a motivovať ľudí, skúsenosti s vedením kolektívu -min.1 rokov,
- záujem o nové trendy v gastronómii
- preukázanie zdravotnej spôsobilosti

Slovenské liečebné kúpele Piešťany, člen medzinárodnej siete Ensana Health Spa Hotels, popredný európsky prevádzkovateľ kúpeľov. "Keď sa prírodná medicína spojí s pohostinnosťou" - hotely Ensana predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou.
Prírodné liečivé zdroje v Piešťanoch – termálna minerálna voda a unikátne sírne liečivé bahno, boli základom pre vznik Piešťanských kúpeľov. Svetoznámymi sa stali vďaka moderným metódam liečby reumatizmu a iných ochorení pohybového aparátu, ale aj prekrásnemu kúpeľnému parku, bohatému kultúrnemu a spoločenskému životu, širokým možnostiam športového vyžitia a aktívneho oddychu. Súčasťou siete sú aj Prírodné liečivé kúpele Smrdáky, ktoré sú zamerané predovšetkým na liečbu kožných ochorení.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov