Pridať inzerát

Účtovník

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 210, Tlmače
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne pripravuje, vykonáva a kontroluje účtovné zápisy za účelom správneho vykázania.
Podieľa sa na účtovaní závierkových účtovných operácií na konci roka.
Podieľa sa na spracovaní ročnej individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke podľa slovenských štandardov a podľa IFRS.
Poskytuje výstupy a údaje v požadovanej forme pre audítorov a riadiacich zamestnancov.
Spolupracuje s hlavným účtovníkom pri riešení kľúčových a neštandardných situácií.
Sleduje legislatívne zmeny týkajúce sa oblasti účtovníctva s cieľom ich zapracovania do informačného systému, navrhuje zmeny a ich riešenie v informačnom systéme.

- zaučenie skúseným kolegom - adaptačný proces
- stravovanie v priestoroch firmy: na výber zo 7 jedál, s doplatkom zamestnanca len 0,95€
- platené voľné dni nad rámec zákona
- rôzne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
- široké možnosti vlastného rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

Analytické schopnosti
Logické myslenie

SES a.s. dodávajú už viac ako 70 rokov parné kotly na spaľovanie uhlia, oleja, plynu, biomasy a odpadu, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie týchto zariadení do prevádzky. Referencie kotlov a zariadení pre energetiku má SES a.s. v 55 štátoch sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov