Pridať inzerát

Zamestnanec na dohodu

Slovenské elektrárne, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vojany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 1.5.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie procesu implementácie investičných projektov v realizačnej fáze.
• Dohľad a kontrola plnenia zmlúv o dielo a objednávok vo fáze realizácie projektov.
• Koordinácia dodávateľov a ostatných účastníkov vo fáze realizácie projektov.
• Kontrola plnenia BOZP zhotoviteľa, resp. dodávateľa.
• Prevzatie prác a činností od zhotoviteľov/dodávateľov.
• Zaraďovanie do majetku až po kontrolu a organizáciu odstraňovania vád a nedorobkov a vybavovanie reklamácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro/stroj/stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Project - základy

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie II. stupňa - elektro/stroj/stavebné zameranie.
• Požadovaná prax: 3 roky v rámci riadenia realizácie investičných projektov.
• Anglický jazyk: B1 - výhodou.
• Počítačové znalosti: Outlook, MS Office, Microsoft project.
• Spôsobilosti a certifikáty: SAP WISE - výhodou, samostatné manažovanie realizovaných projektov.
• Vodičský preukaz sk. B.
• Dôležité je pre nás aj to, čfi máš schopnosť pracovať v tíme ale zároveň či máš aj samostatné myslenie.
• Očakávame od teba zodpovedné vedenie a riešenie problémov v rámci realizácie projektov.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Elektrárne Vojany
076 72 Vojany