Pridať inzerát

Špecialista aktualizácie projektu

Slovenské elektrárne, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: AE Mochovce, Kalná nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 260 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.01.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie a výkon činností v procese aktualizácie dokumentácie skutočného vyhotovenia elektrárne počas jej prevádzkovej životnosti.
• Spolupráca pri definovaní požiadaviek a pri stanovovaní pravidiel pre zapracovávanie zmien do dokumentácie skutočného vyhotovenia.
• Zabezpečenie zdrojov potrebných pre proces aktualizácie dokumentácie skutočného vyhotovenia elektrárne.
• Spolupráca pri organizovaní interných a externých zložiek v procese aktualizácie dokumentácie skutočného vyhotovenia elektrárne v zmysle požiadaviek a stanovených priorít.

• 5 dní platenej dovolenky navyše – vieme, že oddych je dôležitý.
• Flexibilný pracovný čas – dôležité sú výsledky a nie to, či si v práci na siedmu.
• Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na tvoju budúcnosť.
• 7,5 hodinový pracovný úväzok - vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna.
• Možnosť stravovania formou stravovacích kariet alebo v kantíne, pričom nárok na príspevok za stravu máš aj počas práceneschopnosti.
• Možnosť využiť lepšie ceny elektriny pre teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
• Finančná odmena pri pracovných výročiach - vážime si vernosť a lojalitu.
• Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky (1. október) – 50% tvojho priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň.
• Ak zostaneš náhodou dlhodobo PN, tiež ťa finančne podporíme.

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom tvojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam.

Preto, ak ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava