Pridať inzerát

Personalista

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cukrovarská 726, 926 01 Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v oblasti ľudských zdrojov? Chcete pracovať v medzinárodnej firme so 110 ročnou tradíciou, v ktorej môžete rozvíjať svoj potenciál? Tak nám pošlite svoj životopis :)

Vašou náplňou práce bude:
- organizácia školení
- analýza potrieb vzdelávania a príprava plánu školení
- vyhodnocovanie efektivity školení
- nábor zamestnancov
- zabezpečenie sociálnej starostlivosti vyplývajúcej z kolektívnej zmluvy
- tvorba sociálneho fondu podniku
- organizovanie podnikových akcií v oblasti sociálnej starostlivosti
- evidencia lekárskych preventívnych prehliadok
- spolupráca na medzinárodných projektoch
- iné administratívne práce na personálnom oddelení

Prečo budete spokojný s prácou v našej firme?
- budete pracovať vo firme, ktorá má 110 ročnú tradíciu (práca v stabilnej firme)
- budete pracovať vo firme, ktorej sa darí a dokáže sa podeliť s úspechmi aj so svojimi zamestnancami (motivujúce ohodnotenie, 13. plat, mimoriadne odmeny)
- budeme sa starať o Váš rozvoj (odborné školenia)
- budeme Vám pomáhať zdokonalovať sa v anglickom jazyku (firemné jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe)
- budeme môcť spolu tráviť aj voľné chvíľe (spoločné výlety pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov)
- ak budete mať náklady na cestovanie do práce prispejeme Vám na ne (príspevok na dopravu)
- už teraz myslíme aj s Vami na to, aby ste mali istotu aj na dôchodku (príspevok na DDS)

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu daniela.tothova@agrana.com .
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so pracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle GDPR a v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Pracovný pomer na dobu určitú - počas zastupovania na materskej/rodičovskej dovolenke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Neváhaj poslať životopis ak,
- si komunikatívny a máš organizačné schopnosti
- máš analytické myslenie
- si schopný prevziať zodpovednosť
- vieš a chceš pracovať aj samostatne ale tímová práca ti nie je cudzia
- si ochotný učiť sa nové veci
- bude pre teba výhodou ak máš prax v administratíve alebo v personalistike

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVENSKÉ CUKROVARY s. r. o.
Cukrovarská 726
926 01 Sereď