Pridať inzerát

Brigáda - Vodič VZV

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Obsluhovať VZV v procese balenia cukru

Pracuje sa na 12 hodinové zmeny (1 denná, 1 nočná, 2 dni voľno)

- natáralna odmena vo forme cukru
- mikulášske a vianočné darčeky
- dochádzkový bonus za celú odpracovanú kampaň

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

platné oprávnenie na obsluhu a riadenia VZV

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cukrovarská 726
926 01 Sereď