Pridať inzerát

Elektrikár

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cukrovarská 726, 926 01 Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 EUR/mesiacZákladná mzda od 960 €, priemerná mesačná mzda 1350 € (finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a preukázateľnosti odborných skúseností vybraného kandidáta)
  • Termín nástupu: Podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce na zariadeniach VN - vysoké napätie nad 1000 V. Oprava elektro zariadení v rozsahu do a nad 1000 V. Diagnostika nefungujúcich zariadení, zabezpečovanie opráv, vylepšenia zariadení a strojov.

Pracovný režim našich elektrikárov je rozdielny:
- počas cukrovarníckej kampane (september - január) pracujú v nepretržitej prevádzke
- mimo cukrovarníckej kampane (február - august) pracujú v 1 zmennej prevádzke, pričom začínajú o 07:00 a končia o 15:00

Prečo budete spokojný s prácou v našej firme?
* budete pracovať v stabilnej firme s vyše 110 ročnou tradíciou
* budete pracovať vo firme, ktorej sa darí a ktorá sa dokáže podeliť so svojimi úspechmi aj so zamestnancami (13. a 14. plat, mimoriadne odmeny)
* budeme spolu tráviť aj voľné chvíle (spoločné výlety pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov)
* ak budete mať náklady spojené s cestovaním do práce, radi Vám na ne prispejeme
* už teraz myslíme s Vami na to, aby ste mali istotu aj na dôchodku (príspevok na DDS)
* pri významných životných udalostiach (životné a pracovné jubileum, svadba, narodenie dieťaťa, odchod do dôchodku a pod.) od nás okrem gratulácie dostanete aj finančný príspevok
* s nami si osladíte život a to doslova! (dostanete od nás naturálnu odmenu vo forme viac ako 100kg cukru ročne)
* 20 dní dovolenky niekedy naozaj nestačí, preto Vám ponúkneme 3 - 7 dní dovolenky navyše
* nie nadarmo sa hovorí - "zdravie na prvom mieste" - my sme si toho plne vedomí a preto ponúkame našim zamestnancom nadštandardné preventívne prehliadky vo vybraných súkromných zdravotných zariadeniach

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu simona.sastinska@agrana.com.
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so pracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle GDPR a v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

Práca v kolektíve, snaha zdokonaľovať sa, komunikatívnosť.
Vyhláška 508/2009 §22.

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVENSKÉ CUKROVARY s. r. o.
Cukrovarská 726
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Tóthová
Tel.: +421317884132
E-mail: poslať životopis