Pridať inzerát

Riaditeľ regionálneho zastúpenia- Trenčín

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy banka poskytuje 13. plat a ďalšie významné finančné bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš obchodný úsek hľadá novú tvár pre regionálne zastúpenie v Trenčíne. Ako riaditeľ sa budete venovať nielen vedeniu tímu, ale aj udržiavaniu a rozvoju akvizičnej činnosti v súlade s obchodným plánom banky.

Veľmi radi medzi nás privítame človeka s predchádzajúcou skúsenosťou v manažmente a obchode (ideálne z oblasti finančníctva), s nadšením pre biznis a vedenie ľudí.

Medzi hlavné činnosti patrí:

- budovanie vzťahov v regióne (TN) a rozvoj akvizičnej činnosti,
- dohliadanie na plnenie obchodného plánu zvereného regiónu,
- vedenie tímu firemných poradcov,
- spolupodieľanie sa na vývoji nových produktov,
- spolupráca pri spracovaní jednotlivých obchodných prípadov (aj z hľadiska rizikovosti)

- garantovaný 13. plat
- motivačný bonusový systém
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- pružná pracovná doba (skrátený pracovný týždeň 37,5 hod.) a možnosť práce z domu
- stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom (aj počas neprítomnosti v práci)
- mesačný príspevok na dopravu
- ročný príspevok na relax
- zvýhodnená náhrada príjmu počas PN
- odmeny pri jubileách
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Multisport karta

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku a súhlas na spracovanie osobných údajov na adresu spoločnosti prostredníctvom pracovného portálu Profesia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

AKÝ PROFIL UCHÁDZAČA HĽADÁME:
- predchádzajúca skúsenosť na obchodníckej a manažérskej pozícií (ideálne finančníctvo, ale nie je podmienkou)
- veľmi dobré komunikačné a interpersonálne zručnosti
- cit pre obchod a ťah na bránu pri dosahovaní stanovených plánov
- aktívny vodič
- anglický jazyk výhodou (nie podmienkou)

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov