Pridať inzerát

Prevádzkový elektrikár

Slovenská technická univerzita

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 625,5 EUR/mesiacVýška platu zamestnancov vo verejnej službe sa určuje podľa stupníc platových taríf (platových tabuliek) a závisí od náročnosti práce, dosiahnutého vzdelania a predchádzajúcej praxe. Pri odmeňovaní sa postupuje podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. - Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
  • Termín nástupu: 1.12.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikárske práce, údržbárske práce, obsluha audio -video

Platné osvedčenie elektrikára.

- osobné ohodnotenie
- polročné odmeny
- 5 dní dovolenky naviac
- rodičom starajúcich sa o nezaopatrené dieťa do 15 rokov 4 dni naviac plateného voľna za kalendárny rok

Informácie o výberovom konaní

Ponuka platí pre celé Slovensko.

Prijatie len po osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Obsluha zariadení - audio, video systém v aule - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

zodpovednosť, slušná komunikácia s ľuďmi, spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov