Pridať inzerát

Vedúci/a oddelenia rozpočtu a financovania

Slovenská technická univerzita

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vazovova 5, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie, organizácia a zodpovednosť za činnosti oddelenia rozpočtu a
financovania
- príprava rozpočtu, sledovanie čerpania rozpočtu, úpravy rozpočtu
- práca so Štátnou pokladnicou, platobný a zúčtovací styk a iné úkony
- metodické usmerňovanie jednotlivých súčastí STU
- spolupráca s audítormi a kontrolórmi pri výkone kontroly v oblasti financovania a rozpočtu
- finančný manažment projektov financovaných z fondov EÚ
- spracovanie Výročnej správy o hospodárení STU
- skúsenosti z práce v akademickom prostredí vítané

- zázemie v stabilnej a dlhodobo etablovanej inštitúcii
- pružný pracovný čas
- zamestnanecké benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy STU a kolektívnej zmluvy
vyššieho stupňa
- možnosť ubytovania v zamestnaneckých častiach študentských domovov
- sociálny program, vlastná materská škôlka, športoviská, vlastné rekreačné zariadenia,
vlastné moderné gastroprevádzky

Štruktúrovaný životopis s čestným vyhlásením uchádzača o svojej spôsobilosti na právne úkony a súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zásad GDPR požadujeme zaslať na adresu: jozef.benka@stuba.sk

Vyhradzujeme si kontaktovať iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky pre danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

10

- skúsenosti s prípravou, sledovaním a úpravami rozpočtu
- ovládanie ekonomického softvéru
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť
- predpoklady pre riadenie skupiny pracovníkov (manažérske zručnosti)
- komunikatívnosť, prezentačné a negociačné schopnosti
- znalosť akademického prostredia vítaná
- skúsenosti s prácou pre verejno-právnu inštitúciu vítaná
- bezúhonnosť

Slovenská technická univerzita v Bratislave, najväčšia technická univerzita na Slovensku, je moderná európska vzdelávacia a výskumná inštitúcia. Má 7 fakúlt a 1 univerzitný ústav, na ktorých študuje cca 13 000 študentov. Univerzita poskytuje komplexný a moderný systém vysokoškolského vzdelávania, výskumu, spoluprácu s praxou a transfer poznatkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská technická univerzita v Bratislave
Vazovova 5
812 43 Bratislava - Staré Mesto