Pridať inzerát

Personalista

Slovenská technická univerzita - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ilkovičova 3, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 699,5 EUR/mesiacod 699,50 € zodpovedajúci 5 platovej triede pri praxi 3 roky (stredoškolské vzdelanie). A viac v závislosti vzdelania a od dĺžky praxe v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z v znení neskorších predpisov - v zložení tarifný plat zodpovedajúci 5. platovej triede a v závislosti od počtu rokov praxe + osobné ohodnotenie)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje personálnu agendu súvisiacu s prijímaním, zmenami a skončením pracovného pomeru so zamestnancami FEI za pridelené pracoviská
- Vykonáva ostatnú pracovnoprávnu agendu vyplývajúcu z pracovného pomeru
- Vedie evidenciu osobných spisov, eviduje chorobnosť, dovolenky a ďalšie údaje súvisiace so zabezpečovaním personálnej práce
- Metodicky usmerňuje pracoviská pri vedení evidencie dochádzky, dovolenky a iného voľna, vedie ich centrálnu evidenciu a vykonáva kontroly dodržiavania pracovného času a čerpania dovolenky.
- Vykonáva zápočty odbornej praxe (celkovej, odbornej a zápočet praxe pre dovolenku), vykonáva priebežné kontroly v IS.
- Pripravuje podklady pre životné jubileá, odchodné, odstupné zamestnancov.
- Eviduje a vykazuje zamestnancov so zdravotným postihnutím, spolupracuje s ÚPSVaR
Pracuje v programe Magion, AIS, MIS, EDUMIO, vykonáva priebežné kontroly vstupných údajov
Pripravuje podklady pre vyhotovovanie zamestnaneckých preukazov.
Zabezpečuje agendu súvisiacu s odchodom zamestnancov do dôchodku (starobný, invalidný).
Vypracováva správy, výkazy a štatistické hlásenia v personálnej oblasti
Spolupracuje s poisťovňami a ostatnými inštitúciami pri zabezpečovaní pracovnoprávnej agendy.

- Možnosť zamestnaneckého stravovania,
- 5 dní dovolenky naviac,
- DDS,
- Kolektívna zmluva u zamestnávateľa,
- Flexibilná pracovná doba,

Žiadosť o prijatie, profesijný životopis zasielajte aj e-mailom a aj na adresu:
FEI STU, oddelenie ľudských zdrojov,
Ilkovičova 3, 912 19 Bratislava.
Bližšie informácie ohľadne VK získate na tel. čísle 02/60291681 - Gabriela Stríbrnska.
Bližšie informácie ohľadne pracovnej pozície - 0948908821 - Ing. Ostrihoňová - vedúca oddelenia ľudských zdrojov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonómia, právo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- všeobecný prehľad z oblasti pracovného práva - Zákonník práce,
- prehľad z oblasti verejnej správy - výhodou,
- odborná prax minimálne 3 rokov,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- komunikatívnosť,
- analytické myslenie,
- presnosť pri spracovávaní údajov,
- odolnosť voči stresu,
- flexibilita.

Vysoká škola

Adresa spoločnosti

Fakulta elektrotechniky a informatiky STU
Ilkovičova 3
812 19 Bratislava