Pridať inzerát

Brigádnik / Brigádnička pre pobočku v Brezne

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brezno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete ako brigádnik robiť?

  • uvádzať klientov na bankovej hale
  • denne spracovávať prichádzajúcu a odchádzajúcu poštu,
  • pripravovať dokumenty na archiváciu,
  • komunikovať s inými organizačnými útvarmi a subjektmi.

V tíme určite uvítame, ak budete mať:

  • znalosť MS Office
  • spoľahlivosť

Poď k nám vyrásť

  • budeš pevnou súčasťou ambiciózneho tímu
  • aj cez rutinné činnosti vieš rozvíjať svoj potenciál
  • náplň tvojej práce bude stále zaujímavejšia. Pomôž kolegom a priprav sa na kariérny postup.
  • ak si šikovný, držíme ti miesto v tíme aj po skončení školy

Získavanie skúseností u nás sa ti zapáči:

  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Vďaka Student Hubu Sporky stretneš ľudí, ktorí ťa posunú vpred.
  • Priamo v budove je Cantina, kde sa v pohode naobeduješ.
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba a rozvrhu.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás v centrále zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Mzda: 5€/ hodina

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Slovenská sporiteľňa je významným členom stredoeurópskej finančnej skupiny Erste Bank Group. Poskytuje komplexné finančné služby pre firemných a privátnych klientov. S pobočkou klientov 2,5 milióna je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov