Pridať inzerát

Superhrdina/superhrdinka v Nitre (Telefonický operátor)

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 910 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Slovenskej sporiteľni máme miesto pre naozajstných hrdinov a hrdinky, ktorí/é v prípade problémov vedia pomôcť klientom a klientkam a vyriešiť ich požiadavky. Či už je to „zhltnutá“ bankomatová karta alebo problémy s internetbankingom. Naši kolegovia sú pripravení riešiť problémy 24 hodín denne a teraz sa k ním môžete pridať aj vy.

Podmienky vyplatenia náborového príspevku budú bližšie špecifikované počas pracovného pohovoru s Vami.

Deň Vám ubehne rýchlo

  • Pretože vás naučíme všetko to, čo vieme my.

  • Vďaka vám si poradí klient aj v náročných situáciách.

  • Budete pracovať v rôznych bankových systémoch.

  • Ak budete mať nočnú alebo víkendovú zmenu, viete pracovať aj z domu.

V našom tíme zabodujete s:

  • Komunikatívnosťou.

  • Zvedavosťou.

  • Chuťou robiť prácu, ktorá má zmysel.

  • Máte chuť sa učiť, neustále rozvíjať aj v oblasti IT systémov.

  • Viete, že potrebujete okrem svojej supersily aj supertím, ktorý vám kryje chrbát.

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:

  • 910 - 1 210 EUR/mesiac

  • Na call centre občas radi pracujeme na homeoffice.

  • Prácou na svojich schopnostiach u nás zabodujete. Za vašu šikovnosť vás odmeníme cez variabilnú zložku mzdy.

  • Našim kolegom a kolegyniam prispievame na stravu 5 € na deň a to aj keď sú na dovolenke.

  • Dôkladne vás zaškolíme, ukážeme systémy, máme na to tých najlepších.

  • S novým mesiacom sa tešíme aj s výplatou, ktorú dostávame vždy prvý pracovný deň.

  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky viac.

  • Chcete si zašportovať či oddýchnuť? Sporka vám na to rada prispeje.

  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme Vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.

  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.

  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.

  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

  • Príplatky k platu za nočnú, sobotu a nedeľu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slovenská sporiteľňa je významným členom stredoeurópskej finančnej skupiny Erste Bank Group. Poskytuje komplexné finančné služby pre firemných a privátnych klientov. S pobočkou klientov 2,5 milióna je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov