Pridať inzerát

Účtovník/Účtovníčka

Slovenská sporiteľňa, a.s.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista/ka regulatórneho reportingu v oblasti účtovníctva
Baví vás reporting a ste doma v práci s dátami? Ak vás zaujíma svet finančných inštrumentov od účtovania, cez dáta až po vykazovanie regulátorovi, neváhajte čítať ďalej. Naučíme vás veci chápať v širších súvislostiach, ale aj pochopiť vzťah banky a regulátora a dopad tohto vzťahu na design produktov a samozrejme našich klientov. K svojej práci nepotrebujete byť expert a všetko čo neviete, vás radi naučíme.
Ak ste digitálne naladení a máte už nejaké skúsenosti s finančnými nástrojmi – ste ten, koho hľadáme.
U nás ponúkame prácu v inovatívnom tíme, ktorý pracuje s novými technológiami, aby svoju prácu vykonával čo najefektívnejšie a v špičkovej kvalite. Výsledok vašej práce nepoputuje niekam do zabudnutia, ale bude súčasťou celoeurópskeho procesu bankového dohľadu, prípadne súčasťou verejne dostupných informácií, ktoré slúžia rôznym užívateľom pre ich rozhodovanie.

Deň Vám ubehne rýchlo
Vašou úlohou bude:
  • práca s dátami pre účely prípravy pravidelných reportov a výkazov
  • spolupodieľať sa na mesačnej závierke a príprave dát pre účely reportingu
  • spolupodieľať sa na rekonciliácii dát na účtovné výstupy počas mesačnej závierky
  • spolupodieľať sa na príprave a realizácii nových požiadaviek pre účely reportingu
  • o svoje skúsenosti sa s Vami podelíme priamo v praxi
  • váš kariérny rast podporí priateľský tím

Vieme, že sa vám bude u nás páčiť:
  • Rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
  • Obedy si u nás vychutnáte, prispejeme vám 5 eurami a to aj keď dovolenkujete.
  • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
  • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
  • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás na centrále zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Chceme, aby ste si občas oddýchli. A prispejeme vám na to.
  • Ak u nás odpracujete pol roka, pred letom Vám prispejeme 65% Vašej základnej mesačnej mzdy.
  • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
  • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
  • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
  • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Finančný manažment a controlling

Počet rokov praxe

1

V našom tíme zabodujete s:
  • pokročilou znalosťou účtovníctva
  • skúsenosťami s finančnými nástrojmi
  • pokročilou znalosťou MS Excel
  • digitálnymi zručnosťami a porozumením moderným technológiám
  • odhodlaním prinášať nápady a riešenia
  • nadhľadom, úprimnosťou, priateľským a férovým prístupom
  • citom pre detail a vytrvalosťou

Slovenská sporiteľňa je významným členom stredoeurópskej finančnej skupiny Erste Bank Group. Poskytuje komplexné finančné služby pre firemných a privátnych klientov. S pobočkou klientov 2,5 milióna je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov