Pridať inzerát

Brigádnik pre pobočku Brezno

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako sa u nás môžete realizovať

Čo budete ako brigádnik robiť?
* uvádzať klientov na bankovej hale
* denne spracovávať prichádzajúcu a odchádzajúcu poštu,
*pripravovať dokumenty na archiváciu,
*komunikovať s inými organizačnými útvarmi a subjektmi.

Mzda: 4 eurá/ hodina

V tíme uvítame

V tíme určite uvítame, ak budete mať:
*práca s PC - MS Office
*spoľahlivosť

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

* zamestnanci nás vnímajú Top zamestnávateľa a trh ako Banku roka
* atraktívny model odmeňovania, možnosť kariérneho posunu
* 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
* 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
* možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
* sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
* a mnoho iných

A čo ďalej

Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Slovenská sporiteľňa je významným členom stredoeurópskej finančnej skupiny Erste Bank Group. Poskytuje komplexné finančné služby pre firemných a privátnych klientov. S pobočkou klientov 2,5 milióna je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti