Pridať inzerát

Stáž na oddelení Risk management Asset managementu SLSP

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Risk management tímu v spoločnosti Asset Management Slovenskej sporiteľne, správ. spol., a.s. hľadáme nového kolegu/kolegyňu na odbornú prax, ktorý/á bude spolupracovať pri rôznych činnostiach.

Poď k nám vyrásť, u nás budeš spolupracovať na:

•oceňovaní finančných nástrojov v portfóliách fondov
•vyhodnocovaní rizikových parametrov finančných nástrojov a portfólií (trhové riziko, likvidné, kreditné, operačné)
•automatizovaní procesov v prostredí MS Access/SQL, VBA prípadne R ,
•dátovej analýze.

Tvoj talent u nás zahviezdi, ak

•si študent/ka 1. alebo 2. ročníka druhého stupňa vysokoškolského vzdelania s matematickým alebo ekonomickým zameraním
•ovládaš anglický jazyk aktívne
•znalosť IT (SQL, VBA prípadne R) budú Tvojou výhodou
•znalosť finančných inštrumentov taktiež

Získavanie skúseností u nás sa ti zapáči:

•ponúkame ti mzdové ohodnotenie 5 EUR/hod
•príležitostne budeš môcť pracovať aj z home officu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Slovenská sporiteľňa je významným členom stredoeurópskej finančnej skupiny Erste Bank Group. Poskytuje komplexné finančné služby pre firemných a privátnych klientov. S pobočkou klientov 2,5 milióna je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská sporiteľňa, a.s., ústredie Odbor prevádzkového účtovníctva
Tomášikova 48
832 37 Bratislava