Pridať inzerát

Študuješ a baví ťa HR a zároveň Marketing?

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať k nám!
Nadšencov a nadšenkýň marketingu je veľa, ale my hľadáme niekoho, kto chce s nami zmeniť značku zamestnávateľa a bude sa pri tom ešte výborne baviť :) Pracujeme na zvýšení povedomia modernej a atraktívnej Sporky, na predstavení možností realizácie súčasných i budúcich zamestnancov aj v oblastiach, ktoré nie sú typické pre bankové prostredie. Taktiež hľadáme nové spôsoby, ako čo najlepšie prezentovať inšpiratívne pracovné prostredie, pracovné i mimopracovné aktivity prostredníctvom všetkých dostupných kanálov. Potrebujeme Tvoj zápal a bystrú hlavu, aby si nám pomohol/pomohla pri našom nasadení

Poď k nám vyrásť
  • Budeš pevnou súčasťou tímu Získavanie a rozvoj zamestnancov (prioritne pre časť Employer Braning)
  • Pomôžeš nám pri editovaní HR postov na interných kanáloch a sociálnych sieťach
  • Zabezpečíš administratívnu pomoc pri komunikačných úpravách kariérnych stránok
  • Budeš identifikovať a zaznamenávať prístupy k onboarding dátam a analýzam

Tvoj talent u nás zahviezdi, ak
  • Ťa bavia sociálne siete a sleduješ, kam sa v tejto digitálnej dobe posúvajú
  • Dorozumieš sa anglicky a report aj v angličtine zvládneš ľavou zadnou
  • Sa kamarátiš s modernými spôsobmi prípravy prezentácií na akúkoľvek tému

Získavanie skúseností u nás sa ti zapáči:
  • Rýchlo medzi nás zapadneš. Pár dní a budeš tu ako doma.
  • Bude sa ti páčiť aj mzda 5 EUR/hod
  • Priamo v budove je Cantina, kde sa v pohode naobeduješ
  • Pracovný čas si môžeš prispôsobiť podľa seba a rozvrhu.
  • Parkovanie nemusíš riešiť. U nás zaparkuješ bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
  • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenská sporiteľňa je významným členom stredoeurópskej finančnej skupiny Erste Bank Group. Poskytuje komplexné finančné služby pre firemných a privátnych klientov. S pobočkou klientov 2,5 milióna je najväčšou komerčnou bankou na Slovensku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská sporiteľňa, a.s., ústredie Odbor prevádzkového účtovníctva
Tomášikova 48
832 37 Bratislava