Operatívny zamestnanec spracovania zásielok v logistickom centre Slovenskej pošty, a.s. Tomášikova 54, Bratslava

Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomášikova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 070 EUR/mesiaczákladná mzda 800 EUR , prémie a odmeny 60 EUR, ostatné zvýhodnenia v prípade vykonávania nočných prác, sviatkov 210 EUR)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Triedenie zásielok do zväzkov a zväzkovanie zásielok, pripravovanie zásielok, vykazovanie zásielok v karte a zhotovovanie uzáverov, zoskupovanie nákladných predmetov do záverov, tvorba záverov, vedenie prepravných dokladov, tvorenie štatistiky, skenovanie zásielok
- dvojzmenná prevádzka (denné aj nočné zmeny)

Pripravené benefity pre tých, ktorí sa osvedčia a bude im ponúknutý trvalý pracovný pomer:
oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov
príspevok na cestovné od 30km
poskytujeme ubytovanie na Nobelovej 16 so vzdialenosťou viac ako 80 km

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Výpočtová technika - Základy

spoľahlivosť, písomný prejav, schopnosť vyjadrovania,
presnosť, bezúhonnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov