Pridať inzerát

Vedúci pošty - Pošta Blatná na Ostrove

Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Blatná na Ostrove
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 724 EUR/mesiacMožnosť zárobku v priemere do výšky 810 EUR/brutto: základná mzda 724 EUR/brutto + prémie do výšky 86 EUR/brutto
  • Termín nástupu: 01.03.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, plánovanie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti zverenej pošty a jej zamestnancov, určovanie a ukladanie úloh podriadeným zamestnancom, zodpovednosť za implementáciu a plnenie jednotlivých plánov, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie, spravidla samostatné vykonávanie niektorých odborných prevádzkových činností (napr. činnosti priehradkového zamestnanca, poštového doručovateľa, atď.) a pod.
V závažných prípadoch, pokiaľ nie je obsadené pracovné miesto zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie alebo vedúceho oddelenia, prípadne iného pracovného miesta na pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste, vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí – oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatie, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme príspevok pri I. nástupe do školy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov