Zamestnanec poštovej prepravy - colno-deklaračné oddelenie - PZ - Bratislava

Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tomášikova 54, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 860 EUR/mesiacMožnosť zárobku až do výšky 860 € mesačne (základná mzda 800 €, prémia a osobný príplatok až do výšky 60 € brutto)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné instradovanie a kartovanie poštových zásielok a nákladných predmetov vrátane manipulácie so zásielkami s cenným obsahom, organizovanie nakládky a vykládky, kontrola prevádzkových prepravných dokladov, samostatné vybavovanie reklamácií, dokladové pátranie po zásielkach, spoluúčasť pri vykartovaní a pod.

- zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia
- príspevok na prváčika (pri nástupe do školy)
- detské letné tábory pre deti zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ - doba určitá 1 rok
- 3 mesiace skúšobná doba
- úprava základnej mzdy po 3 mesiacoch
- pracuje sa od pondelku - do piatku
- jednozmenná prevádzka
- od 07:00 - 15:00 hod.
- 7,50 hod./denne

Váš životopis starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- čistý register trestov

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov