Vianočná brigáda - triedenie zásielok v Žabom majeri a Petržalke za 6€/hod + nočné príplatky

Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bojnická 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Základná mzda 6€/hod + príplatok za nočnú prácu 1,91€/hod
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálne spracovanie zásielok , ukladanie do kontajnerov a na palety, obaľovanie paliet ,
- Manipulácia s kontajnermi, paletovými vozíkmi, práca s bremenami
- Pomocné práce pri manuálnom triedení zásielok podľa pokynov priameho nadriadeného

Pripravené benefity pre tých, ktorí sa osvedčia a bude im ponúknutý trvalý pracovný pomer:
oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov
príspevok na cestovné od 30km
poskytujeme ubytovanie na Nobelovej 16

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len tých, ktorí splnia požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uvítame komunikačné zručnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, flexibilitu, fyzickú zdatnosť. Požadujeme čistý register trestov.

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Čižmárová
E-mail: poslať životopis