Pridať inzerát

Vedúci pošty Čifáre

Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čifáre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda 424 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 140 EUR/mesačne.
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci pošty je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý riadi, organizuje a koordinuje činnosť zverenej pošty a jej zamestnancov a spravidla samostatne vykonáva aj niektoré odborné prevádzkové činnosti a v prípade spĺňania predpokladov vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa. Vedenie, plánovanie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti zverenej pošty a jej zamestnancov, určovanie a ukladanie úloh podriadeným zamestnancom, zodpovednosť za implementáciu a plnenie jednotlivých plánov, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie, samostatné vykonávanie niektorých odborných prevádzkových činností a pod.
V závažných prípadoch, pokiaľ nie je obsadené pracovné miesto zamestnanca vykonávajúceho pokladničné operácie alebo vedúceho oddelenia, prípadne iného pracovného miesta na pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste, vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu.
Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mzda 424 EUR/mesačne, možnosť získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 140 EUR/mesačne.

Zázemie veľkosti spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme loajalitu a senioritu, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práce neschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, príspevok pri prvom nástupe dieťaťa do školy, organizujeme detské tábory pre deti zamestnancov.

riadiace zručnosti, komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, flexibilita, sebaovládanie, spoľahlivosť, presnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica