Pridať inzerát

Účtovník

Slovenská poľnohospodárska univerzita

  • Miesto práce: Slovenská poľnohospodárska univerzita, Trieda Andreja Hlinku, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 692 EUR/mesiacZákladná mzda je uvedená vo výške tarifného platu, závisí od stupňa vzdelania, a počtu rokov praxe, ide o odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov vo výkone práce vo verejnom záujme. K základnej mzde je možné priznať aj osobný príplatok.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade platnými daňovými a účtovnými predpismi. Evidencia, spracovanie a kontrola DHM, DNM, mesačné uzávierky, podpora pri ročnej účtovnej závierke. Komunikácia s auditorom, daňovým poradcom a ďalšími inštitúciami.

Dobré pracovné podmienky, 37,5 hod. týždenný pracovný čas, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie od zamestnávateľa, zvýšená výmera dovolenky, stravovanie, rekreácie.

Informácie o výberovom konaní

profesijný životopis emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia, ekonomické

Ostatné znalosti

Excel - MS Office - Pokročilý
skúsenosti v programe SAP výhodou - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

podvojné účtovníctvo a dane

Počet rokov praxe

3

Orientácia v majetkovoprávnej oblasti výhodou, ochota učiť sa, systematický a zodpovedný prístup k úlohám, analytické a logické myslenie

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č. 131/2002 Z.z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov