Riaditeľ/riaditeľka úradu Regionálnej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (RPPK) Trnava

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200 eur mesačne, výsledná suma bude určená v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadi a organizuje činnosť úradu
• zodpovedá za hospodárenie úradu komory
• predkladá písomné materiály na rokovanie orgánov RPPK
• vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov orgánov RPPK

• priestor pre vlastné nápady a kreativitu
• odborný rast
• vlastná kancelária
• služobný telefón

Žiadosti o prijatie do zamestnania s kópiami dokladov o vzdelaní spolu s profesným životopisom zasielajte najneskôr do 31.05.2021.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo alebo potravinárstvo

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax na riadiacom poste
2

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v poľnohospodárstve alebo v potravinárstve
• osobnostné a morálne predpoklady
• občianska bezúhonnosť
• riadiace a organizačné schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť
• seriózne vystupovanie pri jednaniach s ľuďmi
• aktívna znalosť AJ alebo NJ
• znalosti práce s PC v prostredí Windows, Word, Excel
• vodičské oprávnenie skupiny „B“ a ochota cestovať
• minimálne 2 rokov praxe na riadiacom poste
• prax v odbore a skúsenosti pri vypracovávaní podnikateľských zámerov vítané
• schopnosť pracovať v kolektíve a samostatne riešiť odborné projekty

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora je
neštátna verejnoprávna a samosprávna inštitúcia zriadená zákonom SNR č. 30/1992
Z. z. v znení zákonov č. 448/2001 Z. z., 546/2004 Z. z. o Slovenskej
poľnohospodárskej a potravinárskej komore.
Poslaním komory je uplatňovanie oprávnených spoločných záujmov svojich členov pri tvorbe hospodárskej a sociálnej politiky, účasť na jej uskutočňovaní a podpora a ochrana podnikania svojich členov v záujme rozvoja a zveľaďovania
poľnohospodárstva a potravinárstva.

Viac na www.sppk.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Záhradnícka 21
81107 Bratislava