Pridať inzerát

Referent pre vzťah so zákazníkom

Slovenská legálna metrológia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zemplínska 46, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 736 EUR/mesiacosobné hodnotenie, kvartálne odmeny, dovolenkový bonus, 13. a 14. plat. Priemerný ročný plat min. 14500€.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladeného človeka, ktorý rád komunikuje s ľuďmi.

Náplňou Vašej práce na recepcii bude:
- zabezpečovať prvý kontakt so zákazníkom,
- preberať meradlá od zákazníka,
-získavať, spracovávať informácie a vysvetlenia pre zákazníka spojené so sprístupňovaním informácií,
- budovanie dobrého mena spoločnosti v komunikácii s exteriérom aj interiérom,
- informovať zákazníkov a organizáciu o jednotlivých vnútorných útvaroch, vybavovanie dopytov, podnetov.

Pracovný čas:
Na recepcii sa striedajú dvaja kolegovia, preto sa pracuje na smeny - od 7:00 do 15:00 a od 8:00 do 16:00.

Finančné benefity:
- kvartálne odmeny
- letný dovolenkový bonus
- 13. a 14. plat
Priemerný ročný plat min. 14500€.
Ostatné benefity:
- skrátený pracovný čas na 37,5 h/týždeň
- 5 dní dovolenky naviac
- možnosť jazykového vzdelávania
- stravné lístky aj počas sviatkov , dovolenky a PN
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier
- príspevok na relaxačné aktivity
- možnosť vzdelávania a získania odborných kompetencií vo svojej oblasti pôsobenia
- profesijný aj osobnostný rast

Na zaradenie do výberového procesu je dôležité zaslať nám prostredníctvom profesie životopis a žiadosť o prijatie do pracovného pomeru. Radi si prečítame aj Vami napísaný motivačný list, kde nám doplníte informácie o Vás - v prípade vážneho záujmu ho odporúčame využiť ako možnosť bližšej sebaprezentácie.

Na osobné stretnutie pozveme len vybraných kandidátov.

Kontaktovanie kandidátov bude prebiehať až po ukončení inzercie (jeden, maximálne však dva týždne od odoslania životopisu). Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kolega/Kolegyňa na recepcii je prvou kontaktnou osobou medzi zákazníkom a spoločnosťou. Preto je dôležité mať v malíčku:
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- asertívne správanie
- rýchle pracovné tempo

Ponúkame pozíciu referenta v spoločnosti SLM, ktorá je národnou autoritou pre legálnu metrológiu na Slovensku. SLM má najširšie portfólio poskytovaných služieb v oblasti merania, metrologickej kontroly, expertíznych činností, poradenstva a výskumu a vývoja na Slovensku, s viac ako 10 000 aktívnymi zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov