Pridať inzerát

Odborný referent pre vedenie registra.

Slovenská komora zubných lekárov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fibichova 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacPo uplynutí skúšobnej doby možnosť navýšenia mzdy.
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce tvorí najmä:
- vedenie agendy registra zubných lekárov spočívajúcej najmä v zapisovaní, úprave a aktualizovaní údajov o zubných lekároch,
- spracúvanie žiadostí zubných lekárov o registráciu, dočasné pozastavenie a zrušenie registrácie,
- vydávanie potvrdení o zápise do registra,
- spracúvanie žiadostí zubných lekárov o vydanie, dočasné pozastavenie a zrušenie licencie,
- telefonický a mailový kontakt so zubnými lekármi,
- príprava rozhodnutí, podkladov a reportov v zmysle právnych predpisov, požiadaviek orgánov komory, pokynov prezidenta komory a riaditeľa sekretariátu,
- ďalšie práce administratívneho charakteru (najmä zasielanie žiadostí o pridelenie identifikačného čísla fyzickej osobe, vedenie evidencie platieb, spolupráca s referátom pre sústavné vzdelávanie).

• Flexibilný pracovný čas.
• Stabilná pracovná pozícia.
• Príjemné pracovisko.
• Priateľský pracovný kolektív, ktorý je vždy pripravený poskytnúť pomocnú ruku.
• Odmeny.

V prípade záujmu nám zašlite do 31.08.2022 Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie výhodou, nie podmienkou.

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Počítačové zručnosti na bežnej užívateľskej úrovni.
• Proaktívny a zodpovedný prístup k práci.
• Schopnosť organizovať a plánovať.
• Dodržiavať dohodnuté pravidlá a postupy.
• Schopnosť riešiť problémy.
• Komunikatívnosť a schopnosť pracovať s ľuďmi.
• Schopnosť pracovať pod tlakom.

Slovenská komora zubných lekárov je mimovládna samosprávna nepolitická stavovská a profesijná organizácia pôsobiaca na území SR zriadená zákonom č. 578/2004 Z. z. Komora združuje zubných lekárov v Slovenskej republike, podporuje ich záujmy a ochraňuje ich stavovskú česť, podieľa sa na utváraní podmienok a zvyšovaní odbornej úrovne poskytovanej stomatologickej starostlivosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov