Ekonomický pracovník- Inšpektorát životného prostredia Banská Bystrica

Slovenská inšpekcia životného prostredia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jegorovova cesta, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 646 EUR/mesiacV inzeráte je uvádzaná základná mzda. Mzdu je možné navýšiť podľa počtu rokov praxe a osobným príplatkom.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
• zabezpečenie komplexnej poštovej služby inšpektorátu,
• zabezpečenie všetkých ekonomických podkladov, práca v informačnom systéme SAP,
• zabezpečenie materiálovo – technického vybavenia inšpektorátu podľa pokynov riaditeľa inšpektorátu,
• administratívne a organizačné práce pre KRI a všetky odbory inšpektorátu,
• vypracovávanie mesačných zoznamov zamestnancov o počte poskytnutých stravných lístkov, likvidácia a zodpovednosť za správne vyhotovenie vyúčtovania cestovných dokladov za KRI a všetky odbory inšpektorátu,
• evidencia a zabezpečenie prideľovania osobných ochranných pracovných pomôcok zamestnancov všetkých odborov inšpektorátu,
• spracovávanie podkladov inventarizačnej a vyraďovacej komisie za inšpektorát a ich predkladanie Ekonomicko-prevádzkovému útvaru,
• organizačné zabezpečenie pracovných porád riaditeľa inšpektorátu, ako aj ďalšie rokovania, vyhotovovanie záznamov z porád a vedenie evidencie,
• evidencia a kontrola dokladov o neprítomnostiach zamestnancov všetkých odborov inšpektorátu, prehľad pohotovostných služieb za odbor inšpekcie ochrany vôd k mesačnej dochádzke inšpektorátu a ich predkladanie osobnému úradu,
• zabezpečenie podkladov pre osobný úrad v súvislosti so vznikom, zmenou alebo skončením pracovného alebo štátnozamestnaneckého pomeru za inšpektorát,
• ďalšie administratívne činnosti.

Benefity:
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- príspevok do 3 piliera dôchodkového sporenia,
- 10 dní plne hradenej PN (ročne),
- pružný pracovný čas,
- pracovný čas 37,5 hodín týždenne,
- príspevok pri pracovných a životných jubileách,
- pracovné voľno pri sprevádzaní vlastného dieťaťa pri nástupe do prvého ročníka materskej a základnej školy,
- 2 x sick day
- MultiSport karta
- príjemné pracovné prostredie.

Termín prihlasovania do výberového konania je do 08.09.2022. Pohovory budeme realizovať priebežne, v prípade, že sa nám pozíciu podarí úspešne obsadiť skôr, výberový proces ukončíme ešte pred uvedeným termínom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Na pozícii uvítame spoľahlivého, zodpovedného, svedomitého a samostatného kandidáta s komunikačnými schopnosťami, ktorý je tímový hráč ale nevyhýba sa individuálnym úlohám.

Štátny dozor vo veciach starostlivosti o životné prostredie.