Pridať inzerát

Odborný obchodný zástupca - Zelené energie

Slovenská energetická agentúra s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda + bonusy za obchodné výsledky
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou špecialistu - obchodníka pre Zelené energie bude príprava a prezentácia ponúk klientom domíácností a firiem v rámci programu zelených energií z obnoviteľných zdrojov, nových plynových kotlov, klimatizácií, osvetlenia priestorov a ďalších špeciálnych ponúk z portfólia našej spoločnosti.

- Atraktívne odmeňovanie a bonusy
- Zázemie zabehnutej obchodnej spoločnosti
- Služobné auto aj na súkromné účely (alebo vlastné auto s refundáciou nákladov)
- Podpora nášho call centra pri vyhľadávaní klientov
- Mladý dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, príjemný prezentačný prejav, obchodnícke zručnosti, schopnosť učiť sa nové veci v oblasti energetických úspor

Úspešná obchodná a poradenská spoločnosť v oblasti energetických úspor pre domácnosti a firmy už viac ako 10 rokov. Viac informácií nájdete na www.greenvolt.sk

Adresa spoločnosti

V.P. Tótha 1081 / 17
960 01 Zvolen