Pridať inzerát

Telemarketingový pracovník

Slovenská energetická agentúra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 200 EUR/mesiacBonusy a odmeny
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude telefonické oslovovanie klientov a telemarketingová podpora pre naše obchodné tímy (navolávanie schôdzok s klientami). Následná verifikácia - telefonické potvrdenie spokojnosti klienta. Telemarketingová ponuka doplnkových služieb klientom a zákaznícka podpora po telefóne (zákaznícka linka).

- nadštandardné odmeňovanie
- práca na skrátený úväzok 6 hodín denne
- zázemie úspešnej obchodnej spoločnosti
- stály plat + bonusy podľa úspešnosti na mesačnej báze
- súťaže a motivačné akcie
- mladý dynamický kolektív

Predchádzajúce skúsenosti s prácou v call centre veľkou výhodou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

Telemarketing, call centrum, priama podpora predaja
1

Komunikatívnosť, príjemný hlasový prejav, sebavedomé vystupovanie, obchodnícke zručnosti výhodou.

Úspešná obchodná a poradenská spoločnosť v oblasti energetických úspor pre domácnosti a firmy už viac ako 10 rokov. Viac informácií nájdete na www.greenvolt.sk

Adresa spoločnosti

V.P. Tótha 1081 / 17
960 01 Zvolen