Odborný pracovník regionálnej kancelárie Banská Bystrica - Plán obnovy

Slovenská agentúra životného prostredia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacmax. 1700 €, v závislosti od praxe a skúseností a v zmysle zákona č. 553/ 2003 Z.z.
  • Termín nástupu: 15.08.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administrácia prijatých žiadostí o poskytovanie prostriedkov na obnovu rodinných domov z Plánu obnovy a odolnosti SR
• príprava zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu
• výkon administratívnej finančnej kontroly žiadostí o platbu a kontroly na mieste
• príprava podkladov pre riešenie zmenových konaní
• riešenie nezrovnalostí
• poskytovanie poradenskej činnosti v rámci prípravy žiadosti o poskytnutie prostriedkov mechanizmu a účasť na prezentačných a propagačných aktivitách

• základná výmera dovolenky zvýšená o 1 týždeň
• príspevok na DDS
• odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
• sick days
• karta Multisport
• práca v stabilnej spoločnosti zapojenej do medzinárodných projektov
• odborný rast

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite motivačný list a životopis prostredníctvom portálu Profesia.sk do 20.07.2022.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• komunikačné a organizačné zručnosti
• zameranie na výsledok
• zmysel pre tímovú spoluprácu
• pozitívny prístup k ľuďom, profesionálne a etické správanie
• bezúhonnosť
• vítaná prax v oblasti projektovania a realizácie stavieb, v oblasti spracovania energetického projektového hodnotenia a energetických certifikátov

Príspevková organizácia, zameraná na zabezpečovanie starostlivosti o životné prostredie a rozvoj environmentalistiky v súlade so zásadami trvalo udržateľného rozvoja.
www.sazp.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov