Upratovač/ka: špeciálne čistiace a upratovacie práce v Bratislave

SLOVCLEAN a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,25 EUR/hod.SZČO od 6,25€/hodina + odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovný a zodpovedný tím upratovačov v Bratislave s nástupom ihneď.
Pokiaľ máte skúsenosti s upratovaním a ste sám alebo viacerí - neváhajte nás kontaktovať a zaraďte sa do nášho upratovacieho tímu.
Možnosť pracovnej doby:
- denná a nočná zmena
- 4 až 12 hodinové zmeny ( možnosť dohody pracovného času s vedúcim objektu)

Náplň práce:
- umývanie okien a sklenených častí v objekte
- strojové tepovanie suchou a mokrou technikou
- po stavebné a po rekonštrukčné upratovanie (interiér/exteriér)
- výškové čistiace práce z lešenia a VZV plošín
- kosenie trávnikov
- exteriérové/interiérové upratovacie a čistiace práce rôzneho charakteru

- možnosť dlhodobej práce
- možnosť pracovného postupu

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej linke: 0800 555 777, prípadne zašlite svoj životopis na
[email protected]

Ďakujeme !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VZV preukaz - podmienka

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už šestnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Lumnitzer
Tel.: +421948874312
E-mail: poslať životopis