Upratovač/strojník- obsluha umývacieho automatu- nočné zmeny- (22:00 do 06:00 hod.)

SLOVCLEAN a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3,8 EUR/hod.DOPČ od 3,80€/hod. TPP od 3,80€/hod. SZČO od 5,50€/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na čistiace práce spoločných priestorov v Bratislave - obsluha umývacieho automatu.

Práca sa vykonáva od PO/NE v pracovnom čase od 22:00 do 06:00 hod.
Pracovné zmeny : dohodou s vedúcim objektu.

Náplň práce:
- umývanie a čistenie pridelených spoločných priestorov v objekte
- práca je vykonávaná na umývacom automate- prax podmienkou!
- strojové čistenie a dočisťovanie pridelených častí : interiér/exteriér
- dezinfekcia a čistenie priestoru v objekte

- možnosť dlhodobej práce
- možnosť pracovného postupu
- príplatky za nočné zmeny + sviatky

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0948 469 022 alebo na našej bezplatnej linke : 0800 555 777.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- prax na umývacom automate
- flexibilita
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- záujem o dlhodobú, pravidelnú prácu

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu upratovacích služieb od roku 2005. Už šestnásť rokov poskytujeme našim klientom z najrôznejších oblastí profesionálne cleaningové služby. Našimi zákazníkmi sú veľké výrobné podniky, nevýrobné spoločnosti, obchodné centrá, administratívne komplexy, hotely či nemocnice.
Komplexné upratovanie vrátane špeciálnych prác, housekeepingu a doplnkové služby – to je naše portfólio, ktoré poskytujeme prostredníctvom ôsmich regionálnych zastúpení v rámci celého Slovenska. V súčasnosti pracujeme pre viac ako 200 zákazníkov, staráme sa o 2 500 objektov a čistíme a upratujeme plochy s rozlohou asi 22 500 000 m2.

Adresa spoločnosti

Račianska 96
831 02 Bratislava