Pridať inzerát

Práca lodnej stevardky na Jadrane s aktívnym AJ.

SLOVCLEAN a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Chorvátsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: SZČO od 1800€
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú a zodpovednú uchádzačku na celoročný kontrakt na pozíciu stevardky do Chorvátska.
Náplň práce:
- starostlivosť o čistotu interiéru jachty
- dopĺňanie a zabezpečovanie potravinových zásob
- príprava raňajok
- výpomoc s deťmi
- plniť príkazy nadriadeného

- príjemný kolektív
- ubytovanie priamo na jachte s vlastnou kabínou + vlastné sociálne zariadenie
- výborné platové ohodnotenie
- dlhodobý kontrakt

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám svoje CV s fotografiou na:
nabor@slovclean.sk

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- pozitívny vzťah : plávanie, plavba na mori, cestovanie
- spoľahlivosť
- trpezlivosť
- precíznosť
- samostatnosť

Táto ponuka je vhodnejšia pre ženu.

Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
V súčasnosti pre nás pracuje približne 2000 zamestnancov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

Adresa spoločnosti

Račianska 96
831 02 Bratislava