Pridať inzerát

Obchodný referent/ka v knižnej distribúcii

SLOVART-G.T.G., spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krupinská, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 010 EUR/mesiac13. plat, odmeny, rast základnej mzdy po zapracovaní pri brigáde 5 eur/hodinu
  • Termín nástupu: 12.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou odbornej cudzojazyčnej literatúry do SR a ČR. Obsadzujeme pracovné miesto obchodného referenta. Náplňou práce je administratívna a čiastočne fyzická práca s knihami, kontakt so zákazníkmi, spracovanie objednávok, vystavovanie faktúr a expedícia. Súčasťou práce je organizovanie kultúrno vzdelávacích aktivít s partnermi v SR a ČR (spravidla univerzitami) - s tým spojené služobné cesty, kontakt so zahraničnými partnermi a vybavovanie korešpondencie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny prístup k práci, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci, príjemné vystupovanie. Znalosť práce s PC výhodou.

Firma Slovart G.T.G. sa zaoberá dovozom a vývozom odbornej literatúry, časopisov, elektronických médií..
Firma má dlhoročné skúsenosti s exportom-importom a zastupuje vačšinu svetových vydavateľstiev odbornej literatúry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľudmila Grossová
E-mail: poslať životopis