Pridať inzerát

Nastavovač v obrobni

SLOVARM, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolná 1259/2, Myjava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 800 - 900 eur podľa skúseností uchádzača. Príplatky ku mzde: dochádzkový bonus 30 eur /mesačne, pohyblivá zložka mzdy dohodou po skúšobnej dobe, sťažnostný príplatok 0,77eur/hod, príplatky za nadčasy, polročné a koncoročné odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie pridelených strojov a zariadení v obrobni, aktívna spolupráca pri skúšaní nových výrobkov, znalosť strojov a zariadení.
Práca na dve zmeny.

- odmeny za zlepšovacie návrhy,
- prémie podľa hospodárskeho výsledku,
- dobrý kolektív
- firemné akcie a podujatia, vianočné balíčky
- príspevky na kultúrne podujatia a spoločenské akcie
- príspevok na DDP
- príspevky pri životných jubileách
- teplé obedy, pitný režim

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.slovarm.sk/media/zasady-na-web-SLOVARM.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

strojárska výroba, obrobňa alebo CNC

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozornosť, spoľahlivosť, samostatnosť, technická gramotnosť, preukaz VZV výhodou nie podmienkou

SLOVARM, a.s. je kľúčový výrobca domových a bytových armatúr a sanity, ako aj komponentov pre rozvod vzduchu, studenej a teplej vody, pary a ústredného vykurovania. Zamestnáva 200 zamestnancov.
Spoločnosť má dlhodobo stabilnú pozíciu na trhoch v strednej a východnej Európe, viac ako 100 zmluvných obchodných partnerov na Slovensku a v Česku a 30 kooperačných partnerov. Svoje výrobky exportuje do 24 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolná 1259/2
90701 Myjava