Pridať inzerát

Junior účtovník (ž/m)

Slovanet, a.s.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacUvedená základná mesačná mzda môže byť ešte mierne navýšená podľa skúseností a praxe kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za vecnú a formálnu správnosť účtovných dokladov.
• zodpovedá za evidenciu došlých faktúr, kontrolu ich vecnej a formálnej stránky, zabezpečuje ich zaúčtovanie a riadnu evidenciu.
• zodpovedá za predbežné zadanie faktúr včas a v požadovanom množstve.
• zodpovedá za účtovanie záväzkov zo splátkových kalendárov a zmlúv (leasingové, nájomné, licencie,..).
• zabezpečuje zaúčtovanie účtovných prípadov cez interné doklady.
• zabezpečuje spárovanie záväzkov s úhradami.
• kontroluje zaúčtovanie skladových dokladov (príjemky, výdajky, prevodky).
• vyhotovuje odberateľské faktúry (prefakturácie, ručné spracovanie).
• zodpovedá za vykonávanie priebežnej inventarizácie účtov a inventarizácie účtov ku dňu ročnej účtovnej závierky
• spolupracuje s príslušnými dielčími inventarizačnými komisiami zodpovednými za vykonanie inventarizácie a zabezpečuje zúčtovanie zistených inventarizačných rozdielov

• práca v slovenskej inovatívnej internetovej a telekomunikačnej spoločnosti
• skvelý tím na prácu i zábavu
• zaujímavé zamestnanecké benefity : kafetéria, zľava na produkty, príspevok na DDS,
zľavy u dodávateľov, voľné dni zdravia, multisport karta a ďalšie
• dôkladné zaškolenie na pracovnú pozíciu

Kandidáti, ktorí vyhovujú požadovaným kritériám, tešíme sa na vás. Budeme vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

SŠ - 1 rok, VŠ - prax získaná počas štúdia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť a prax v SAP je výhodou
• samostatnosť, precíznosť a efektivita pri práci
• schopnosť pracovať v tíme, ochota zastupovať

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov