Pridať inzerát

Technik výstavby a údržby siete Trenčín

Slovanet, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického 532/2, 911 01 Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZverejňujeme min. hodnotu mzdy k danej pozícii. Finálne dohodnutá mzda závisí od skúseností a úrovne kompetencií kandidáta. K základnej mzde prislúchajú mesačné realizačné a mimoriadne odmeny, polročné bonusy a široká ponuka benefitov v soc. programe.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Realizuje inštalácie bezdrôtového pripojenia a technickú údržbu na sieti v danom regióne.
2. Vykonáva údržbu na rádiových zariadeniach prípojných bodov rádiovej siete.
3. Inštaluje nových klientov (konfigurácia routerov, modemov, rádiových zariadení, atď.)
4. Zabezpečuje servis a technické služby pre významných zákazníkov spoločnosti v danom regióne.
5. Reaguje na požiadavky a priania zákazníkov v technickej oblasti, odpovedá na e-mailové, písomné a telefonické otázky klientov.

- práca pre stabilnú internetovú a telco spoločnosť s 20-ročným pôsobením na trhu,
- možnosť odborného rastu a prístupu k najnovším technológiám - skvelý odrazový mostík na začatie kariéry v telco/IT,
- zaujímavá nemonotónna práca (50% práca v kancelárii, 50% práca v teréne)
- práca v mladom kolektíve,
- zamestnanecké benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier), príspevky na kultúrne a športové aktivity, dni voľna navyše (sickday, fitday, životné a pracovné jubileá), zľavnené produkty (internet, káblovka), spoločné teambuildingové akcie,...

Svoju žiadosť spolu so životopisom posielajte prosím na e-mailovú adresu kariera@slovanet.net. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný/teams pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické / IT / elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet(e-mail, www) - Mierne pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1.Kvalifikačné požiadavky:
- min. SŠ technického smeru s maturitou, elektrotechnické vzdelanie je výhodou,
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - min. § 21 Elektrotechnik je výhodou
- odborné znalosti z oblasti IT a telekomunikačných služieb a techniky,
- prehľad v internetovej oblasti - typy pripojenia na internet, rozsah a parametre poskytovaných služieb,
- výborná znalosť práce s OS Windows
- vítané sú skúsenosti s výstavbou rádiovej siete a znalosti používaných technológií.

2.Vyžadované osobnostné predpoklady:
- schopnosť práce vo výškach
- ochota pracovať 50% času v teréne (cestovanie po Trenčianskom regióne)
- ochota robiť zákaznícke pohotovosti
- slušný prejav v kontakte so zákazníkom
- záujem učiť sa nové veci
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme

Slovanet je slovenská firma, v ktorej môžeš stále stretnúť jej zakladateľov a súčasných majiteľov. Vďaka tomu ponúka nenapodobiteľnú atmosféru, s ľudským prístupom a priateľskými vzťahmi.

Sme jedným z najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku. Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Hoci firma vznikla ako hŕstka nadšencov, dnes má takmer 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov