Pridať inzerát

Pomocný účtovník so znalosťou SAP

Slovanet, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Záhradnícka 151, 821 08 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 850 EUR/mesiacK pozícii prislúchajú aj polročné bonusy a samozrejmosťou sú zaujímavé benefity v sociálnom programe.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spolupracuje pri vedení účtovníctva spoločnosti v sústave podvojného účtovníctva v súlade s platnými zákonmi a predpismi, stanovenou účtovnou osnovou a postupmi účtovania.
2. Zodpovedá za evidenciu došlých faktúr v elektronickej podobe a ich archiváciu.
3. Zodpovedá za kontrolu vecnej a formálnej stránky došlých faktúr.
4. Zodpovedá za predbežné zadávanie došlých faktúr do účtovného systému.
5. Podieľa sa na predbežnom spracovaní došlých faktúr – párovanie .

- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v perspektívnom telekomunikačnom odvetví
- zaujímavé zamestnanecké benefity

Žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu kariera@slovanet.sk. Kandidáti, ktorí nás zaujmú, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet(e-mail, www) - pokročilý
SAP - základy

1. Kvalifikačné požiadavky:
- SŠ s maturitou ekonomického zamerania,
- min. 2 roky praxe s prípravou podkladov pre vedenie účtovníctva,
- znalosť daňových a účtovných predpisov,
- ovládanie práce s programami: MS Word, MS Excel, MS Internet Explorer, MS Outlook alebo MS Outlook Expres, ovládanie iných programov je výhodou,
- ovládanie práce s ekonomickým informačným softvérom - SAP.

2. Pracovné vlastnosti a schopnosti:
- precíznosť,
- trpezlivosť,
- rozvážnosť,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- schopnosť pracovať v tíme, ochota spolupracovať,
- adaptabilita (prispôsobivosť zmenám a meniacim sa podmienkam),
- odolnosť voči záťaži, stresu.

Slovanet, a.s. je jedným z najvýznamnejších hráčov na slovenskom telekomunikačnom trhu. Je celoslovenským poskytovateľom komplexných telekomunikačných služieb pre všetky zákaznícke segmenty – od domácností a menších firiem až po veľké organizácie a korporácie.
Riešenia internetovej komunikácie, dátových služieb, telefonovania, bezpečnosti a zábavy ponúka zákazníkom samostatne alebo v balíkoch.
Stovky významných klientov využívajú komplexné cloudové riešenia od Slovanetu, a tiež služby virtuálnych privátnych sietí, ktoré im poskytujú spoľahlivé a bezpečné dátové prepojenie pobočiek. Formou veľkoobchodnej spolupráce s menšími operátormi rozvíja obchodné aktivity aj v tejto oblasti.

Slovanet, a.s. zabezpečuje aj služby a konzultácie v oblasti bezpečnosti sietí, IT, projektov a budovania LAN aj WAN sietí. Zároveň dodáva príslušný hardvér a softvér, poskytuje servisné služby, poradenstvo a školenia na všetky dodané riešenia.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Záhradnícka 151
821 08 Bratislava